Назад Сподели

Се изнајмува стан 40м2 во Центар

€ 330
Опис
Се изнајмува наместен стан 40м2 во Центар кај Католичка Црква. Станот е со една спална соба на прв кат во нова зграда.
Цена: 330 евра/месечно.

Контакт:
Зорица 075 222 841
Шифра: Б143
Станот
Се издава
Слободен од
14.04.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
13.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Петар Попарсов
Expand Map
Мобилен
078 967 010
€ 330
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба