Назад Сподели

Trosoben stan skopje sever 74m2

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Prodam stan Skopje Sever 5 sprat 74 kv.+podrum  istok - zapad so moznost za gradba uste 1 sprat 1 terasa spajz salon 2 spalni i kujna nova golema 1 kupatilo novo prozori vrati novi klima nova cena po dogovor
tel 078625577
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
74 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
5
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
1984
Реновиран
2020
Објавен
12.05.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ul kosturska
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078625577
Viber
+38978625577
WhatsApp
+38978625577
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба