Назад Сподели

Стан во Нас. Скопје Север

€ 67,000
Детали за станот
Опис
Се продава стан, 79м² во Нас. Скопје Север. Станот има купатило, една соба, кујна, ходник и тераса (доградба) на која може да се изведе целосна дневна соба со кујна и трпезарија. Во близина има основно и средно училиште, градинка и повеке маркети кој што се оддалечени на 50м од зградата.
Станот
Се продава
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
79 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Север
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
1985
Објавен
03.09.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ул. Јашар Бег Шкупи
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
079261403
Viber
+38979261403
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 67,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба