Назад Сподели

SE prodava ili Izdava

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Se prodava ili izdava pod kirija Stan od 55 m i podrum,vo Kisela Voda, ul. N.DOBROVIC 1/2-17, 3 kat. Ne treba nikakvi vlozuvanja. Vednas vseliv.Cena po dogovor. Zainteresiranite da se javat na tel.076 428 882. posle 16 casot. 
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
55 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
25.12.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
N.DOBROVIC 1/2-17, Kisela Voda
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
076428882
WhatsApp
38976428882
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба