Назад Сподели

Se izdava stan za podolg period

€ 180
Детали за станот
Опис
Se izdava stan vo kisela voda-pripor za podolg period kompletno namesten 49m2
Станот
Се издава
Слободен од
01.07.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
49 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2011
Објавен
27.06.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
076255051
€ 180
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба