Назад Сподели

Namesten stan od 51m2 vo Kisela Voda

€ 69,000
Детали за станот
Опис
Шифра ЕС 0497
Се продава наместен стан од 51м2 во солидна состојба во близина на школото Дуња во Кисела Вода. Станот се наоѓа на 4ти спрат, на источна страна, им подрум и слободен паркинг пред зграда, со централно греење и поседува чист имотен лист. Станот располага со една спална соба, дневен престој, кујна и трпезарија, ходник, купатило и тераса.
Цената е 69.000 евра фиксна
Контакт 075/446-680 Елена
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
51 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Запад
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
07.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Кисела Вода
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
75446680
Viber
38975446680
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 69,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба