Назад Сподели

Топ местоположба

€ 69,500
Детали за станот
Опис
Двсобен стан од 58м2 на трети спрат без лифт со клима и слободно паркинг место.Станот располага со спална,голема дневна,кујна со трпезарија,тоалет,балкон,шпајз(остава),подрум.Прекрасна локација во близина имате се:школо,градинка,маркети,базен,амбуланта,аптеки на три станици од Центар
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
58 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Реновиран
2020
Објавен
11.04.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Народни Херои
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
076314919
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 69,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба