Назад Сподели

STAN VO PRIPOR

€ 65,000
Детали за станот
Опис
Odlicen stan 51m2 na vtori kat so 1 spalna. 
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
51 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2012
Објавен
07.03.2024
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
077840337
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 65,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба