Назад Сподели

Стан во Кисела Вода

€ 1,190
Детали за станот
Опис
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЗАВРШНА ФАЗА НА ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА НАД КРУЖНИОТ ТЕК!
ПРОДАЖБА ДИРЕКТНО ОД ИНВЕСТИТОР БЕЗ ДАНОК И ПРОВИЗИЈА!
РОК НА ИЗГРАДБА ЛЕТО 2024 ГОДИНА!
Станбено-деловен објект на мирна и тивка локација на само 10 минути од центарот на градот.
Објектот содржи приземје, 2 ката, поткровје и паркинг простор на две подземни нивоа.

1. 75 м2 на 1 кат со 2 спални соби, - паркинг на - 1 ниво, ориентација исток-југоисток

ЦЕНА ЗА м2 1190 ЕВРА
ЦЕНА ЗА ПАРКИНГ 7000 ЕВРА

КОНТАКТ И ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА > 078 724 724 <
 
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
75 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Изграден
2024
Објавен
02.09.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Кисела Вода
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078724724
Viber
38978724724
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,190
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба