Назад Сподели

STAN SO UBAV POGLED NA GRADOT

€ 1,250
Детали за станот
Опис
Се продава четворособен стан од 79 m2 на 3-ти спрат во зграда од 3 спрата, со лифт и  ексклузивен поглед на градот. Одалечен е на 10 мин од центарот,  на почетокот на населбата Припор. Цена 1250е и гаража од 14м2 ( 5000е ) која е веднаш до лифтот. Греењето е сплит систем со една централна клима и секоја просторија со посебен клима уред. Автобуската станица на последна 24 ( до игралиште ) е на 80 метра од зградата. Вселувањето е во Декември 2023 год. Само за луѓе кои што бараат мирен и релаксиран живот а притоа да ги користат сите привилегии на градот. тел 070270719
Станот
Се продава
Слободен од
30.12.2023
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
79 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Изграден
2023
Објавен
19.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ул Христо Татарчев 14
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070270719
Viber
38970270719
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба