Назад Сподели

Stan so tri spalni od 84m2 na potkrovje Kisela Voda Sampionce

€ 1,350
Детали за станот
Опис
Se prodava cetvorosoben stan vo Kisela Voda kaj sampionce od 84m2 stanot e na 5/5 kata so tri spalni dve kupatila .Stanot e vo gradba za vseluvanje vo dekemvri 2024 god. Ima list za predbelezuvanje.
Cena 1350 evra
tel. 078/222-112
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Квадратура
84 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
05.04.2023
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,350
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба