Назад Сподели

Stan dupleks vo Kisela Voda od 120m2 na 6 kat

€ 125,000
Детали за станот
Опис
Se prodava odlicen stan vo Kisela Voda vo blizina na spomenikot kaj cesma. Stanot e dupleks so povrsina od 71m2 +40 m2 galerija. Stanot e gradba 2006 god. Dosta e socuvan ne e ziveeno mnogu vo nego. Ima cetiri spalni golema dnevna so trpezarija ima balkon. Ima lift isto ima i priklucok za gradsko parno, Mnogu svetol i komforen stan.
Cena 125 000 evra so prostor za dogovor
Tel. 078/222-112
Станот
Се продава
Соби
petsoben
Спални
4
Бањи
1
Квадратура
111 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
05.04.2023
Локација
Адреса
Kisela Voda
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 125,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба