Назад Сподели

Стан 67м2

€ 1,280
Детали за станот
Опис
Се продава стан од 67м2 и подрум 5м2 .Локација 11Октомври - згради близу технички преглед.Станот е на трети спрат - лифт нема.Греење - струја-инвертер , 4 простории плус голема тераса . Одалечен од центар 2 км, во близина на градинка 50м, ОУ Н,Г,Дуња 150м,парк 200м, трим патека 200м и автобуска 30м.- Бесплатен паркинг простор
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
67 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Север
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
13.03.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ѓорѓи Сугаре
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071883251
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,280
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба