Назад Сподели

Се продава стан во Кисела Вода

€ 45,000
Детали за станот
Опис
Се продава веднаш вселив стан на две нивоа, на 4ти спрат во зграда без лифт. 
Локација Кисела Вода, наспроти домот за слепи.
Станот е приклучен на централно греење.
Вкупна квадратура 50м2, 33м2 се запишани на имотен лист, 17м2 галерија.
Цена € 45.000. 
Контакт телефон 078-234-456.
Станот
Се продава
Слободен од
15.02.2024
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
33 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
4
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
2005
Реновиран
2016
Објавен
15.02.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Georgi Dimitrov 52
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070542798
Viber
070542798
WhatsApp
070542798
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 45,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба