Назад Сподели

Се продава стан 34м2+7м2

€ 42,000
Детали за станот
Опис
Се продава стан од 34м2 со 7м2 подрум во Кисела Вода кај Томи Тобако. Станот е реновиран, се состои од спална, кујна, дневна соба,ходник, купатило и мала тераса.
Локација одлична, на 10 мин од центар. Станот е на 3ти кат, без парно.
078/458 813 Бојан
Станот
Се продава
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
34 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Реновиран
2018
Објавен
02.02.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
078458813
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 42,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба