Назад Сподели

Се-изнајмува-стан-кај-Стара-рампа

€ 330
Детали за станот
Опис
Се изнајмува стан во нова зграда кај Стара рампа. Станот е на 4 кат (со лифт) со површина од 52 м2. Целосно опремен со една спална соба. Сопствено парно греење на струја и инвертер клима.
Станот
Се издава
Слободен од
31.03.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
52 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Север
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
08.03.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Невена Георгиева Дуња
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070704651
Viber
38970704651
€ 330
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба