Назад Сподели

Се изнајмува нов 3-собен стан

Цена по договор
Детали за станот
Станот
Се издава
Слободен од
12.04.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
60 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2021
Реновиран
2021
Објавен
10.04.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ул.Благоја Гојан
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
077734357
Viber
38977734357
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба