Назад Сподели

Се изнајмува комплетно опремен стан

€ 200
Детали за станот
Станот
Се издава
Слободен од
10.04.2023
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
38 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2009
Реновиран
2013
Објавен
04.04.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ул.Тодор Паница
Дополнителни информации
Мобилен
071296087
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба