Назад Сподели

Се издава стан

€ 220
Детали за станот
Опис
Се издава двособен стан во населба Кисела Вода,позади Тинекс на првомајска.
Станот
Се издава
Слободен од
01.07.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Реновиран
2022
Објавен
27.06.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ѓорѓи сугаре бр.6/1-1
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070526590
Viber
38970526590
€ 220
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба