Назад Сподели

Се издава еднособен стан

€ 130
Детали за станот
Опис
СЕ издава Еднособен наместен стан во Кисела Вода спроти -Тинекс маркет
Станот
Се издава
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
36 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
1962
Реновиран
2004
Објавен
27.04.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ѓорги Сугаре
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
077644001
Viber
077644001
€ 130
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба