Назад Сподели

Се издава

€ 250
Детали за станот
Опис
Се издава стан во К.Вода од 65mk, со две спални, дневна, кујна, трпезарија, купатило, шпајз и два балкона, како и паркинг место. Во близина на студенскиот дом Пелагонија. На 3-спрат без лифт. Комплетно реновиран и наместен. Цена 250 еур.
Станот
Се издава
Слободен од
01.05.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
65 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1960
Реновиран
2021
Објавен
11.04.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Божидар Аџија бр.16
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
077907907
Viber
38977907907
€ 250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба