Назад Сподели

Se prodava stan vo Kisela Voda

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се продава стан во Кисела Вода, веднаш до салата Расадник. Станот е на прв кат и располага со дневна, кујна, трпезарија, тоалет, ходник и две спални соби. Станот има 68 м2 и истиот се продава и наместен и празен. 
За подетални информации: 070/650-600.
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
68 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Север
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2012
Реновиран
2021
Објавен
07.03.2024
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
070650600
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба