Назад Сподели

Se prodava stan vo K.Voda

€ 61,000
Детали за станот
Опис
Се продава стан 58m2 во срцето на К.Вода карши домот за слепи лица.
Станот има кујна,купатило,спална,дневна, детска,шпаиз и тераса.
Има и парно.Со станот следи и подрум.
Станот е на 5ти спрат од 6, без лифт.
Станот може да се продаде и наместен.
Во близина на градинки,училишта,супермаркети,паркчиња,игралишта и на само 3km до Центар.
Чиста и уредна документација.
Може да се види секој ден после 17:00h
Цена 65000€
Има простор за договор!
Тел:076211536
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
58 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Исток
На кој спрат
5
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1970
Реновиран
2017
Објавен
16.11.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Vera Jocik
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
076211536
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 61,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба