Назад Сподели

Se prodava stan od semejna kukja

€ 120,000
Детали за станот
Опис
Se prodava stan od semejna kukja 
Станот
Се продава
Слободен од
31.01.2023
Соби
cetirisoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
3
Квадратура
84 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југ
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1963
Реновиран
2018
Објавен
22.01.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
tome arsovski
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070792186
Viber
+420603262860
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 120,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба