Назад Сподели

Se prodava stan od 65m2 vo Kisela Voda

€ 77,000
Детали за станот
Опис
Шифра ЕС 0431
Се продава комплетно реновиран стан од 65м2 воблизина на студентскиот дом Пелагонија во Кисела Вода. Станот се наоѓа во постара зграда на 2ри спра без лифт, на јужна страна, со подерум од 14м2 и паркинг во самата зграда за станарите, со централно греење и со чист имотен лист. Станот располага со две спални соби, дневен престој со одделно кујна и трпезарија, ходник, купатило и тераса.
Цената е 77.000 евра не е фиксна
Контакт 075/446-680
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
65 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Стар
Реновиран
2021
Објавен
04.04.2023
Локација
Адреса
Kisela Voda
Дополнителни информации
Мобилен
75446680
Viber
38975446680
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 77,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба