Назад Сподели

SE PRODAVA ODLICNO NAMESTEN STAN SO IDEALEN RASPORED

€ 81,900
Детали за станот
Опис

Najdobra lokacija vo Kisela Voda pred Ekonomsko ucilishte (MANGO CAFFE)

Na samo 1 km ima GRADINKA I OSNOVNO, 1.5km do CENTAR‼️

ODLICEN za mlad brachen par ili studenti.

55m2

Spalna, dnevna so trpezarija, kujna, balkon, hodnik i wc.

1 KAT (so lift od garaza)

Parno greenje

Golema spalna soba so vgraden plakar.

Celosno renoviran vo 2021g.

Mashina za sadovi kupena pred 1 mesec.

Bela tehnika so garancija do 2026g.

Zatvoren balkon so lizgachki prozori.

Smetka za parno 1500d.

Smetka za struja maksimalno 2000d.

STANOT VREDI DA SE VIDI VE MOLAM SAMO SERIOZNI KUPUVACHI‼️

STANOT SE PRODAVA KAKO STO E NA SLIKITE KOMPLETNO NAMESTEN ‼️‼️

Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
55 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2012
Објавен
15.11.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ivan kozarov 53/1
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075569190
Viber
38975569190
WhatsApp
38975569190
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 81,900
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба