Назад Сподели

Se prodava nov ekskluziven stan vo Crnice od 91m2 +85m2 Rooftop

€ 198,000
Детали за станот
Опис
Se prodava nov stan vo gradba od 91m2 + 85m2 rooftop stanot e so tri spalni na treti kat so lift. Gradbata e  ekskluzivna vo mala zgrada so 8 stana. Greenjeto e reseno so split sistem.Za vseluvanje vo maj 2023 god.Ima list za predbelezuvanje.
Cena 198 000 evra
Tel.078/222-112
Станот
Се продава
Слободен од
30.04.2023
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
91 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Изграден
2023
Објавен
05.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 198,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба