Назад Сподели

Se izdava stan vo Kisela voda

€ 300
Детали за станот
Опис
Се издава стан, во Кисела вода, на Ѓорѓи Сугаре 8 4/2   со една спална соба, дневна, кујна, две тераси на 1 спрат со цетрално парно. 18.000 ден месечна кирија Тел за контакт: 070 899 339 Павлина.
Станот
Се издава
Слободен од
10.06.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
13.08.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
070899339
Viber
38970899339
€ 300
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба