Назад Сподели

Se izdava stan kaj Sampionce

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Se izdava 64 kvadrati stan kaj Sampionce. Stanot e kompletno opremen i raspolaga so 2 spalni, dnevna i kujna, kupatilo i dva balkona. Ima i parking mesto. Sloboden od 1vi April. Cena po dogovor. Za poveke info 070492000
Станот
Се издава
Слободен од
31.03.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
64 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1978
Реновиран
2018
Објавен
13.03.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Anton Popov 26, Kisela voda
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070492000
Viber
38970492000
WhatsApp
38970492000
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба