Se izdava stan

€ 350
Детали за станот
Опис
Prekrasna lokacija,renoviran topol Stan so Nov namestaj,4 sobi 75m2,so balkon
Станот
Се издава
Слободен од
03.01.2023
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
75 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Реновиран
2019
Објавен
26.12.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Hristo Tatarcev 47
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071358046
€ 350
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба