Se izdava Namesten k Voda so dve spalni

Цена по договор
Детали за станот
Станот
Се издава
Слободен од
01.05.2023
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
65 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
23.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Todor panica
Дополнителни информации
Мобилен
071265251
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба