Назад Сподели

Se izdava luksuzen stan vo Kisela Voda

€ 390
Детали за станот
Опис
Se izdava stan vo Kisela Voda do Pelagonija 65 kvadrati ne vseluvan luksuzno opremen so podzemna garazha 35 kvadrati , 078224656
Станот
Се издава
Слободен од
27.03.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
65 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2007
Реновиран
2015
Објавен
26.03.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Kisela Voda , Skopje do Pelagonija
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078224656
Viber
078224656
WhatsApp
078224656
€ 390
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба