Назад Сподели

Se izdava garsonjera vo Kisela Voda

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Se izdava garsonjera vo Kisela Voda kaj Shampionche kompletno namestena ima i parking 
Станот
Се издава
Слободен од
01.02.2023
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
34 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Исток
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Реновиран
2020
Објавен
02.02.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Антон Попов
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078356361
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба