Назад Сподели

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРИПОР

€ 250,000
Детали за станот
Опис
Савиќ Агенција продава ексклузивна куќа во Кисела Вода
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
4
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
200 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Исток
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
2017
Објавен
13.08.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Припор
Дополнителни информации
Мобилен
070318400
Viber
070318400
WhatsApp
070318400
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 250,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба