Назад Сподели

САВИЌ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КИСЕЛА ВОДА

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Савиќ Агенција ексклузивно издава деловен простор. Квадратура: 22м2
Цена: 163€
За подетални информации контактирајте не на:
Станот
Се издава
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
22 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2003
Објавен
13.08.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Кисела Вода
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070318400
Viber
070318400
WhatsApp
070318400
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба