Назад Сподели

Продажба на недвижнина

€ 110,000
Детали за станот
Опис
Продавам барака во Пржино 
Станот
Се продава
Слободен од
01.04.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Запад
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
1962
Објавен
16.03.2024
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Пржино
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075400814
Viber
076644644
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 110,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба