Назад Сподели

Prodavam nov 151 m2 stan so garaza i podrum vo Przino

€ 1,350
Детали за станот
Опис
Se prodava nov cetvorosoben stan vo nova zgrada, 132m2+19m2terasi +6m2podrum, so garazno mesto pod zgradata, vo Przino na ul.Cedomir Kantardziev, greenje so invertor i opcija so zaednicko parno na zgradata(so vkupno 4 stana),so 2toaleta,na 2kat od 2 bez lift, po cena od 1350e(x151m2) so vkluceno garazno mesto i podrum.Kontakt 072209661 070242564
Станот
Се продава
Слободен од
12.09.2022
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
12.09.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Ul.Cedomir Kantardziev br.9
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
072209661
Viber
38972209661
WhatsApp
38972209661
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,350
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба