Назад Сподели

Nova garsonjera od 32m2 Kisela Voda

€ 53,000
Детали за станот
Опис
Se prodava nova garsonjera vo Kisela Voda od 32m na 3/5 kata so gradsko parno. Garsonjerata se prodava komplet namestena. Se naoga na pocetikot na Kisela Voda kaj cesma. Ima i parking mesto pod zgradata.
Cena 53 000evra so platena agenciska provizija
tel. 078/222-112
Станот
Се продава
Соби
garsonjera
Спални
1
Квадратура
32 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
06.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 53,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба