Назад Сподели

Iznajmuvanje na stan

€ 280
Детали за станот
Опис
Se iznajmuva dvosoben stan do studenski dom pelagonija vednas vseliv moze i za pokratok period od 6 meseci
Станот
Се издава
Слободен од
01.04.2023
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
56 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1970
Реновиран
2022
Објавен
17.03.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Tone Tomsik
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
076883375
Viber
38976883375
WhatsApp
38976883375
€ 280
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба