Назад Сподели

Izdavanje

€ 200
Детали за станот
Опис
Izdavam nov stan vo kisela voda sampionce 500 m
Od centar  .golemina-35 kw. So posebna spalna .dnevna -kujna  zaedno celosno opremen (novi stvari) 
Станот
Се издава
Слободен од
06.09.2022
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
35 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2021
Објавен
06.09.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Misko Mihajlovski 22
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071200097
Viber
38971200097
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба