Назад Сподели

IZDAVAM dvosoben stan na RAMPA

MKD 21,000
Детали за станот
Опис
Komplet namesten, greenje na klima....sloboden od 1.dekemvri
Станот
Се издава
Слободен од
01.12.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2014
Реновиран
2020
Објавен
15.11.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Emil zola
Дополнителни информации
Мобилен
078332595
MKD 21,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба