Назад Сподели

ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЈУЖЕН БУЛЕВАР 146m2

€ 1,300
Детали за станот
Опис
Просторот се наоѓа над салонот за намештај “Монтенегро“. 5 простории + 2 остави, 2 wc, sopstveno parno, klimatizirano, 4 parking mesta. Može so, a može i bez nameštaj.
Станот
Се издава
Слободен од
26.08.2023
Соби
petsoben
Спални
4
Квадратура
146 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Север
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
26.08.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Anton Popov 1-1/2
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070275584
Viber
0038970275584
WhatsApp
0038970275584
€ 1,300
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба