Назад Сподели

Dvosoben stan vo gradba od 45m2 na prizemje

€ 980
Детали за станот
Опис
Se prodava nov dvosoben stan vo gradba vo Kisela Voda Pripor, stanot e 45m2 na prizemje. Ima list za predbelezuvanje moze i kredit da se podigne za kupuvanje,Za vseluvanje do krajot na 2022 god.
Cena 980 evra/m2
tel. 078/222-112
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Квадратура
45 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Не
Состојба
Во изградба
Објавен
06.04.2023
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 980
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба