Назад Сподели

Се издава

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се издава комплетно опремен стан од 40 м2, на високо приземје со паркинг место во населба Влае, Пресека 43.
Станот
Се издава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2015
Објавен
08.06.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ул.Пресека 43 Скопје
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078209491
Viber
38978209491
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба