Назад Сподели

Се издава нов стан од 46м2

€ 1
Детали за станот
Опис
Се издава нов наместен стан од 46 м2 во Карпош 2 со ниски режиски трошоци. Лоциран е наспроти машински факултет, на 2 кат со тераса од 25 м2. Идеален за престој на две лица
Станот
Се издава
Слободен од
26.04.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
46 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2018
Реновиран
2024
Објавен
25.04.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
078456584
Viber
078456584
€ 1
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба