Назад Сподели

Се продава стан во Козле

€ 83,000
Детали за станот
Опис
Се продава стан во Козле, 54 м2 + 5 м2 подрум, со една спална соба. Спроти бензиска Макпетрол, на прв кат со парно. Ориентација кон школо и паркинг. Цена 83.000 Е. Инфо 075373081.
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
54 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
1996
Објавен
04.03.2024
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Козле 88
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075373081
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 83,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба