Назад Сподели

Се продава куќа во Козле - со двор и на мирна локација

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се продава квалитетно изградена куќа со голем двор во населба Козле.

Куќата има два подрума и еден сутеренски простор со дневна, кујна, спална соба и тоалет.
Приземје и прв кат се состојат од дневна, кујна со трпезарија, две спални соби, тоалет и по еден балкон од двете страни на куќата.
Втор кат се состои од дневна, кујна со трпезарија, три спални соби, тоалет и една широка тераса од предната страна.

Голем двор од задната страна и помал двор од предната страна.
Одлична и мирна локација, со училишта, градинки, маркет и трговски центар во непосредна близина.

Цена по договор.
Станот
Се продава
Соби
poveke-soben
Спални
2
Квадратура
323 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
16.04.2024
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
078450458
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба