Назад Сподели

Се продава/издава магацин и пaркинг простор

€ 40,000
Детали за станот
Опис
Се продава/издава д.п- магацин 52 м2 во зграда на -1 ниво и паркинг на -1 ниво пред самиот магацин, Цена 40000 евра,за изнајмување 15000 ден. 
Станот
Се продава
Соби
ednosoben
Спални
1
Квадратура
52 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2011
Објавен
24.04.2024
Дополнителни информации
Мобилен
072208461
Viber
072208461
WhatsApp
072208461
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 40,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба