Назад Сподели

Se izdava prazen dvosoben stan vo Kozle

€ 400
Детали за станот
Опис
Веднаш до ОУ Владо Тасевски во населба Козле се издава празен стан со две спални соби. Станот е на 3 кат со лифт и паркинг простор. Убав балкон со поглед на Водно. Тивка средина  погоден за живеење и канцеларии.  Греењето е на струја.  Цена 400 евра плус режиски трошоци.
Станот
Се издава
Слободен од
15.05.2024
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
85 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2011
Објавен
24.04.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Анче Џамбазова
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
072208461
Viber
072208461
WhatsApp
072208461
€ 400
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба