Назад Сподели

Se izdava

€ 600
Детали за станот
Опис
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle
Kat 1 Greenje Centralno Parno Klimatiziran
Dve Zasebni Spalni Dneven Prostor Banja Gostinski Toalet.vednas do GERMANSKA AMBASADA

Vseliv Vednas. tel. 078284552....
Станот
Се издава
Слободен од
18.04.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
100 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
2007
Реновиран
2021
Објавен
18.04.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Lerinska
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078284552
Viber
38978284552
€ 600
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба